חנות טבע בהרצליה

 

חנות טבע בהרצליה – חנות קסומה עם יחס אישי

טבע מכל העולם

יחס חם ואישי הוא התיבול המושלם

במסע אחר תוספי תזונה ותבלינים מהמזרח תמצאו חנות טבע בהרצליה שפשוט תותיר אתכם ללא מילים.  הבעלים של החנות, ערן, יקבל את פניכם בידיים פתוחות וייתן לכם יחס אישי, חם וביתי. הוא יענה בסבלנות על כל שאלה וידאג להסביר על כל מוצר שתרצו לדעת עליו.
תבלינים

מזון מכל העולם

אתם תדהמו לגלות כמה קסומה היא חנות טבע בהרצליה זו אם תקלעו אליה במקרה. מזון מכל העולם – הודו, יפן, תאילנד, תבלינים שונים ומגוונים שאת חלקם אפילו לא הכרתם, מזון אורגני, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה מהחברות האיכותיות ביותר.

ממפתח גוף לקשיש בן 80 – כל אחד מוצא את אשר חיפש

במקום תוכלו למצוא לקוחות מכל הסוגים: עובד זר מיפן שמחפש אורז מ"ארץ השמש הזורחת", קשיש כבן 80 שמבקש מערן הסבר על קו-אנזים CoQ10 האיכותי ביותר בכדי לסייע לו בהפרעות קצב הלב מהם הוא סובל. אולי אפילו תזכו לראות מפתח גוף מקצועי הבוחר בקפידה את שקית החלבון החביבה עליו, בעוד שרירי זרועו בוקעים משרוולי חולצתו. כל אחד מהם ימצא את אשר חיפש בחנות טבע בהרצליה הזו.

חנות טבע קסומה

כה קסומה חנות טבע זו, שלעתים מזכירה סיפורים מאגדות או סרטים מפורסמים. יש לקוחות שהחנות מזכירה להם את הסרט "יש לך הודעה", בו מג ראיין גילמה מנהלת חנות ספרים קסומה אשר רק המגע שלה לבד גרם לחנות להיות אהובה בקרב מבקריה. כך תרגישו עם ערן ועם חנות טבע בהרצליה נפלאה זו. לא יהיה לכם כל ספק שמדובר בחנות מיוחדת במינה ושכל הפוקד אותה יזכה ליחס החם והאישי מערן, מנהל החנות.

אז אם אתם גרים בהרצליה וזקוקים לצמחי מרפא, מזון מהעולם או תוספי תזונה, אל תחפשו רחוק. לא תמצאו יחס אישי וחם כמו בחנות טבע בהרצליה בהנהלת ערן. החנות נמצאת ברחוב בן גוריון 2 (מתחם לב העיר).

ניתן ליצור עמם קשר בטלפון 09-9516035.

בחזרה לעמוד הבית

עמוד צור קשר